В Україні можна буде одружитися і зареєструвати дітей через Інтернет

370
Скоро в Україні можна буде зареєструвати шлюб через Інтернет

В Україні до кінця року запрацюють сервіси, що дозволятимуть одружитися онлайн і так само зареєструвати дітей. Про це у своєму Facebook повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Впровадження електронних послуг – один із пріоритетів уряду, тому Державне агентство з питань електронного урядування плідно працює в цьому напрямку. До кінця року планується запровадити ще низку онлайн-сервісів. Зокрема, реєстрація дитини та шлюбу онлайн», – підкреслив Гройсман.

За його словами, нині найбільшою популярністю користується електронна послуга з відкриття ФОП.

«Так, за допомогою онлайн-сервісу вже відкрито 1 211 ФОП», – зазначив очільник КМУ.

Крім того, він порадив українцям оформлювати електронний підпис: «Слід додати, що широкому поширенню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації. Поки що в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Тож я порадив би усім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформлювати його».

«Із осені розпочнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки одразу з електронним цифровим підписом (ЕЦП), а до кінця року в Україні запрацює MobileID (ЕЦП на SIM-картці)», – резюмував Прем’єр.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв