Новий законопроект проти РФ: за що в Україні саджатимуть росіян за ґрати

433
В Україні можуть посилити покарання для росіян за незаконне проникнення на територію країни

Після запровадження особливого контролю над перетином державного кордону громадянами РФ, в Україні вирішили посилити покарання для росіян за незаконне проникнення на територію країни.

У Верховній Раді України запропонували ув’язнювати громадян країни-агресора за подібні дії. Законопроект №7017 народні депутати Артур Герасимов та Ірина Луценко – передає 24.

Відповідно до документа, незаконний перетин українського кордону передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років для громадян країни-агресора чи інших осіб, які діяли в інтересах країни-агресора.

За повторний перетин – до 5 років позбавлення волі. Жорсткіше всього хочуть карати за перетин кордону зі зброєю – до 8 років в’язниці.

Щоправда, колишній очільник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж,  заявив, що це малоефективні заходи безпеки: російські спецслужби, за бажання, легко обійдуть цю лінію захисту. Зокрема, за його словами, близько 400 кілометрів кордону не перебуває під контролем України, тому як це контролювати – також невідомо.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв