Нардеп: Олігархія – це історія, що тягнутиме країну конкретно на дно до кінця

446
Білецький закликав серйозно боротися з олігархами, оскільки це - основна проблема України

Олігархи – одна з основних проблем України. Причому українська олігархія, це як і російська, – найгірший варіант, який міг бути. Коли фактично випадковим людям протягом трьох років, умовно кажучи, з 1992-го по 1995-й, до рук потрапила повністю вся промисловість цієї країни, яка будувалась за рахунок абсолютної убогості, зубожіння 100% населення. Про це розповів народний депутат, лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький.

«Взяти металургію – вона майже вся повністю в руках Ахметова. Побудувати таку ж саму систему неможливо. Навіть у Ахметова зараз би не вистачило грошей, щоб розбудувати таку структуру металургійної промисловості в Україні як зараз. Це десятки мільярдів доларів. Тому олігархія – це історія, яка буде тягнути країну конкретно і чітко на дно до кінця», – підкреслив нардеп в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

Друге проблема, за його словами, – це політична корупція, яка багато в чому пов’язана з олігархією. Нині, стверджує нардеп, вона набрала абсолютно потворних рис, оскільки раніше ми мали президентів, які обслуговували інтереси конкретних олігархів, але президента-олігарха ми не мали ще ніколи насправді.

«Я думаю, що тут потрібна надзвичайно жорстка політична воля керівників держави – явно не цих – на те, щоб олігархію знищити як клас», – заявив націоналіст.

«Такі речі проходили десятки разів, в десятках країн. Такі речі як розформування, розукрупнення, реприватизація і тому подібні речі. Нам зараз навіть американці роблять поради переглянути деякі кінцеві результати приватизації 90-х років», – резюмував парламентар.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв