«Тримайте мене, я припадочний» – політолог зробив прогноз щодо дій Путіна в Україні

719
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій

Агресія Росії проти України і протистояння з Заходом завершилося цілковитою поразкою Кремля, у якого залишилося всього два варіанти подальших дій. Таку думку висловив російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій в інтерв’ю SotnikTV.

Експерт переконаний – нині Кремль стоїть перед такою альтернативою: гібридна капітуляція або гібридна ескалація

«Гібридна капітуляція – це таке завершення «четвертої світової війни», яке Захід готовий буде сприйняти як капітуляцію, а російському населенню можна буде продати як перемогу Росії», – пояснив Піонтковскій.

За його словами, суть цієї стратегії полягає у тому, що Путін іде з Донбасу, але за ним залишається на невизначений час Крим.

«Про це восени 2016 року, практично домовилися кремлівські експерти з людьми Клінтон. Але судячи з останніх заяв Пенса і Волкера сьогодні Вашингтон навряд чи на це погодиться», – підкреслив політолог.

Другий сценарій, на його думку, –  це гібридна ескалація, яка передбачає військові провокації на Донбасі чи у Білорусі.

«Це буде супроводжуватися нестямним криком Путіна: «Тримайте мене, я припадочний – можу і ядерної слиною плюнути!». Мета – патріотично згуртувати населення і налякати Захід, схиливши його погодитися на прийнятні для Москви умови її гібридної капітуляції», – спрогнозував публіцист.

Крім того, він запевнив, що такі дії навряд чи справлять належне враження: «Швидше навпаки зараз вже видно, що на найменший рух Москви Україна негайно отримає летальну зброю, різко підвищує для Кремля ціну агресії».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв