На посаду заступника Абромавичуса намагалися призначити керівника «Нафтогазу»

190
Міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус, який нещодавно оголосив рішення піти у відставку, заявив, що на посаду його заступника намагалися призначити виконавчого директора «Нафтогаз Україна» Андрія Пасішника.

На посаду заступника Абромавичуса намагалися призначити керівника «Нафтогазу»
В ефірі ТСН Абромавичус заявив, що однією з причин його відставки стало нав’язування на посаду його заступника чинного виконавчого директора компанії «Нафтогаз України» Андрія Пасішника. За словами високопосадовця, очільник підприємства є ставлеником народного депутата Ігоря Кононенка. 
Раніше депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко вже заявляв, що Пасішника намагалися призначити заступником міністра економічного розвитку й торгівлі. Виконавчий директор «Нафтогазу» навіть зазначив, що він товаришує з Абромавичусом.
Сам міністр зазначив, що саме нав’язування кандидатури Пасішника змусило його впевнитися у правильності рішення піти у відставку, оскільки такий тиск на його відомство не дозволяє запроваджувати необхідних реформ і провокує корупцію у владних структурах.

Коментарi

Коментарiв