Це огидно – журналіст про заяву Саакашвілі щодо російського громадянства Клімкіна

287
Відомий журналіст розніс Саакашвілі за скандальну заяву щодо Клімкіна

Заява екс-глави Одеської ОДА та лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, в якій він згадав про етнічне – російське – походження очільника Міністерства закордонних справ України Павла Клімкіна, є огидною. Таку думку висловив журналіст, публіцист і телеведучий Віталій Портніков.

«Недоброзичливці Міхеїла Саакашвілі, коли він був президентом Грузії, постійно поширювали інформацію про вірменське походження політика. Водночас ніби за замовчуванням вважали, що бути вірменином – із невідомих мені причин – гірше, ніж бути грузином, і що громадянин Грузії вірменського походження не може бути главою держави», – розповів Портніков.

За словами публіциста, йому здавалося, що сам Саакашвілі активно протистояв цій «середньовічній тенденції побудови держави на хиткому фундаменті «крові і землі».

«Однак сьогодні він сам заговорив про чуже етнічне походження, звинувативши міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. І це, чесно кажучи, огидно», – підкреслив журналіст, додавши, що ні Клімкін, ні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман не приховують своє походження.

«Головне – що всі ми українці, що ми будуємо державу, яка повинна захистити український народ, його історичний досвід, його культуру і мову. Це і є політична нація. Те, чому варто навчитися народам Кавказу», – резюмував телеведучий.

Недоброжелатели Михаила Саакашвили в бытность его президентом Грузии постоянно муссировали информацию об армянском проис…

Опубліковано Віталієм Портниковим 8 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв