Шокін обіцяє затримати Януковича після завершення війни на Донбасі

164
Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що ГПУ майже завершила розслідування справи колишнього Президента Віктора Януковича.

 
Шокін обіцяє затримати Януковича після завершення війни на Донбасі
В інтерв’ю телеканалу Інтер Шокін зазначив, що слідчі вже встановили факти причетності екс-президента Януковича до численних вбивств під час Євромайдану. За його словами, він вірив у те, що гаранта можна притягнути до кримінальної відповідальності, проте це стане можливим лише після завершення бойових дій на Донбасі.
Раніше стало відомо, що новопризначений губернатор Тульської області РФ Алєксєй Дюмін організовував втечу Януковича до Російської Федерації 2014 року. До цього він забезпечував охорону для Президента Росії Владіміра Путіна під час публічних заходів.
Додамо, що іноземні партнери України вимагають відставки Генпрокурора Віктора Шокіна, оскільки він є представником колишньої влади. Нещодавно ЗМІ поширювали інформацію про те, що від час зустрічі Президента Петра Порошенка й канцлера ФРН Анґели Меркель німецька сторона вимагала звільнити Шокіна. Зокрема депутат Бундестагу Норберт Шпінрат зазначив, що Генпрокурор є основною причиною, яка блокує будь-які реформи силових структур.

Коментарi

Коментарiв