Кремль не зупинить свою агресію лише на Україні – прогноз Stratfor

395
У Stratfor переконані, що Кремль не зупиниться тільки на Україні

Путінська влада не збирається зупинятись на агресії в Україні і застосовуватиме тактику гібридної війни по відношенню до Заходу. Такий прогноз зробили в приватній розвідувально-аналітичній компанії Stratfor, передає Апостроф.

Згідно з прогнозом аналітиків, тактику гібридної війни Москва буде використовувати як засіб зміцнення власної сили по відношенню до Заходу.

Таким чином, стверджують автори, Росія сподівається підкосити свого супротивника, створюючи нестабільність всередині урядів країн Заходу. Такі дії посилюватимуть розкол між європейськими державами, послаблять трансатлантичну солідарність і гальмуватимуть інтеграцію країн із Заходом.

За словами експертів Stratfor, оскільки Кремль не може похвалитися значною конвенційної силою, аби повернути собі території, втрачені під час розпаду СРСР, йому довелося застосувати такі засоби, які максимізовують переваги Росії і зводять до мінімуму її недоліки. У повному обсязі цю стратегію продемонстрували в Україні.

Тому, переконані фахівці, Росія почала аналогічні операції проти союзників України на Заході. Зокрема, Москва втрутилась у президентські вибори в США. Тож зміцнювати свою силу щодо Заходу РФ планує такою ж стратегією.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв