«Нахабний егоїзм»: екс-міністр пояснив скандальні заяви політиків Німеччини про Крим

301
За словами Огризка, заява Лінднера є його великою політичною помилкою

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко різко розкритикував заяви німецьких політиків про «герметизацію» Криму та необхідність політики «розрядки» щодо Росії. За його словами, таким чином деякі німецькі політики намагаються забезпечити собі спокій за рахунок України.

Таку думку Огризко висловив у коментарі виданню Обозреватель.

«Нахабний егоїзм чи примітивність мислення? Що відбувається з німецькими політиками? Це риторичне питання. Деякі політики в Німеччині хочуть отримати спокій за наш рахунок. Думаю, не вийде. Ми вже не ті, кому можна продавати повітря», – підкреслив екс-очільник МЗС.

На його переконання, насправді у скандальній заяві кандидата на посаду канцлера Німеччини від «лівих» Сари Ваґенкнехт про необхідність політики «розрядки» щодо Росії немає нічого дивного.

«Щодо «лівих» і говорити немає сенсу. Це партія колишніх комуністів, яка досі бачить Радянський Союз і Росію великими і могутніми. Хоча ми знаємо, що таке Росія», – підкреслив дипломат.

Крім того, він запевнив – заява лідера Вільної демократичної партії Крістіана Лінднера про те, що питання анексії Криму необхідно тимчасово «загерметизувати», є його великою політичною помилкою.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв