Учасники відтермінували засідання Тристоронньої контактної групи

206
Прес-служба Міністерства закордонних справ Білорусі повідомила, що засідання Тристоронньої контактної групи цього тижня не відбудеться, проте три робочі підгрупи працюватимуть у запланованому режимі.

 
Учасники відтермінували засідання Тристоронньої контактної групи
У вівторок, 9 лютого, розпочне свою роботу підгрупа з політичних питань. Наступного дня, як очікується, до неї мають долучитися підгрупи з економічних питань і безпеки, – оголосив речник МЗС Білорусі.
Дипломати запланували засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі здійснити 10 лютого поточного року, проте пізніше представник України Леонід Кучма закликав спеціального представника голови ОБСЄ у групі Мартіна Сайдіка відтермінувати захід. На думку Кучми, засідання буде доречним лише після зустрічі міністрів закордонних справ країн «нормандської четвірки», оскільки бойовики так званих ДНР і ЛНР продовжують порушувати режим повної тиші. Жодного прогресу не відбулося і щодо обміну полоненими. 
Крім того, участь у запланованому засідання 10 лютого не підтвердив представник Російської Федерації Борис Гризлов. Раніше ЗМІ зазначали, що саме це може зірвати зустріч Тристоронньої контактної групи.

Коментарi

Коментарiв