НАЗК планує по-новому перевіряти е-декларації чиновників

236
Корчак анонсувала зміни у системі перевірки е-декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції України планує змінити порядок проведення повної перевірки електронних декларацій. Про це у своєму Facebook повідомила очільниця НАЗК Наталія Корчак.

«Вирішили спільно з Громадським люстраційним комітетом та Сашею Дрік конструктивно підійти до змін до Порядку проведення повної перевірки декларацій. Громадськість внесла пропозиції, НАЗК – опрацює та підготує відповідний проект рішення про роз’яснення до Порядку», – зазначила глава Агентства.

За її словами, змінити планують критерії, за якими уповноважені особи НАЗК приймають рішення про початок перевірки.

«Маю на увазі підстави, за якими звернення заявників до агентства з вимогою перевірки декларації того чи іншого декларанта на основі викладених у зверненні доказів, фактично стають першоджерелами початку перевірки», – підкреслила Корчак.

Додамо, станом на серпень-2017 НАЗК проводить детальну перевірку 265 декларацій чиновників, а також розглянуто інформацію з 376 звернень. Про це йдеться у повідомленні відомства у понеділок.

Як зазначається, НАЗК ухвалило рішення про проведення повної перевірки декларації особи щодо 220-ти суб’єктів декларування та поданих ними 265-ти декларацій за 2015, 2016 роки.

«Також за результатами розгляду інформації в зверненнях, під час засідань затверджені рішення про відмову у проведенні повної перевірки щодо 156-ти суб’єктів декларування», – ідеться у повідомленні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв