Джемілєв прогнозує повернення Криму Україні за півтора року

151
Народний депутат України, лідер кримських татар Мустафа Джемілєв висловив думку, що українська влада зможе повернути анексований Крим під свій контроль через півтора року.

 
Джемілєв прогнозує повернення Криму Україні за півтора року
Джемілєв спрогнозував, що Крим повернуть до складу України через півтора року за умов, якщо США та Європейський Союз продовжуватимуть чинність санкцій проти Російської Федерації – передає 24. На думку нардепа, це може призвести до розпаду країни.
«Ніхто не може сказати, скільки триватиме агонія російської економіки, але вважаю, що не більше року-півтора й ми побачимо вже звільнення окупованих територій. Ідеться не тільки про Україну, але і Грузію, Придністров’я», – наголосив лідер кримських татар.
Незважаючи на такий прогноз, Джемілєв зазначив, що Україні варто не лише сподіватися на санкції проти Росії, а й акцентувати увагу на посиленні обороноздатності держави.
Додамо, раніше міністр закордонних справ Росії спростував інформацію про те, що РФ розпочала переговорний процес щодо повернення анексованого Кримського півострова до складу України.

Коментарi

Коментарiв