ГПУ відкрила кримінальні справи проти менеджменту Нафтогазу – ЗМІ

252
Згідно з інформацією ЗМІ, Генпрокуратура відкрила провадження проти менеджменту Нафтогазу

4 серпня Департамент із розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки Генеральної прокуратури України відкрив кримінальне провадження проти посадових осіб НАК «Нафтогаз України». Про це ЕП повідомило джерело у ГПУ.

Співрозмовник видання не уточнив прізвищ фігурантів справи, пояснивши лише, що вони підозрюються у порушенні двох статей КК: №172 (грубе порушення законодавства про працю) і №364 (зловживання владою або службовим становищем).

У рамках цього провадження 9 серпня Генпрокуратура зажадала у Нафтогазу список документів.

«Для з’ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, просимо надати завірені копії чинного статуту Нафтогазу; журналу входу/виходу до центрального офісу компанії за 18 і 21 липня 2017 року», – ідеться в запиті ГПУ на Нафтогаз, який є у розпорядженні видання.

Крім того, ГПУ вимагає табель обліку робочого часу глави НАК Андрія Коболєва, Щербенко В.В. (Директор з адміністративної діяльності НАК – ред.) і Лупащенко В.М. (Начальник управління департаменту безпеки НАК – ред..) за 18 липня; посадову інструкцію Коболєва, Щербенко і Лупащенко, що діє на липень-серпень 2017 року.

Провадження відкрито за фактом звільнення 1 серпня Ігоря Бурака з посади віце-президента-головного інженера Укртрансгазу (Ігор Бурак є членом команди екс-президента Укртрансгазу Ігоря Прокопіва (на даний час займає пост заступника голови Міненерго) – опонента Андрія Коболєва – ред).

Відповідно до неофіційної інформації, у зазначені дати (18 і 21 липня) Бурак приїжджав до центрального офісу Нафтогазу, де проводив зустріч з Коболєвим, Щербенко і Лупащенко.

«Говорили про його звільнення «за власним». Він не погодився, тому (в кінці липня – ред.) було розпочато внутрішнє службове розслідування і його звільнили за статтею», – зазначило джерело видання в Укртрансгазі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв