За розкрадання на проекті «Стіна» треба розстрілювати – Герой України

497
Левко Лук’яненко закликав розстрілювати за розкрадання на проекті "Стіна"

За законами військового часу осіб, які підривають військову потужність країни, слід розстрілювати. Про це заявив український дисидент, політик та громадський діяч Левко Лук’яненко, коментуючи повідомлення САП про високопосадовців, яких затримали у межах справи про розтрату державних коштів, виділених на проект «Стіна» на українсько-російському кордоні.

Як повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, низку посадовців підозрюють у розкраданні понад 16 мільйонів гривень.

«Я розцінюю такі дії як зраду Батьківщини. Адже у час війни розкрадати кошти, які призначені для оборони України, означає зрадити свою країну. Тому вважаю, що за умовами військового часу таких людей слід було б розстрілювати!», – підкреслив Лук’яненко в ефірі ZIK.

Однак, додав він, оскільки Кримінальний Кодекс України не передбачає розстрілу, то злодії потрібно засудити до довічного ув’язнення.

«Не можна ставитися байдуже до людей, які в час війни підривають військову потужність нашої України», – наголосив дисидент.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв