Луценко запросив Абромавичуса відвідати засідання «БПП»

257
Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» запросив міністра економічного розвитку й торгівлі України Айвараса Абромавичуса, який оголосив про рішення піти у відставку, прийти на засідання «БПП».

Луценко запросив Абромавичуса відвідати засідання «БПП»
«Я переконливо просив прийти Абромавичуса на зустріч зі фракцією, яка запропонувала його кандидатуру на посаду міністра, аби обговорити наслідки діяльності його відомства й окремі його звинувачення одному з наших депутатів. Мене особисто не влаштовує, коли у нас найкращий у світі міністр економіки з найгіршою в Європі економікою», – заявив у коментарі 112 Луценко.
Нагадаємо, 3 лютого 2016 року очільник Міністерства економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус оголосив про своє рішення піти у відставку. За його словами, підставами для цього стало блокування будь-яких реформ, запропонованих його командою, і нав’язування кадрових змін. Зокрема він заявив, що нардеп Ігор Кононенко переконував його призначити на посаду заступника міністра виконавчого директора компанії «Нафтогаз України» Андрія Пасішника. 
Керівник підприємства заявив, що товаришує з Абромавичусом, у той час як сам міністр наголосив, що саме нав’язування кандидатури Пасішника остаточно переконало його у правильності рішення піти у відставку.

Коментарi

Коментарiв