Коаліція ВРУ анонсувала засідання для подолання політичної кризи

211
Заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв повідомив, що 9 лютого цього року парламентська коаліція обговорить план дій щодо політичної кризи в державі.

 
Коаліція ВРУ анонсувала засідання для подолання політичної кризи
«Ситуація нагадує мені бюджетний процес, коли ми в жовтні не отримали навіть проекту. Ми здійснили четверте засідання ради коаліції з одним проханням – якщо Прем’єр хоче залишатися на своїй посаді, нехай розповість нам, що ми далі робитимемо по ключових напрямах. На жаль, четверте засідання – діалог ні про що, тому ми домовилися зустрітися знову 9 лютого», – оголосив Соболєв.
На думку народного депутата, обговорення ситуації з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком 8 лютого не допомогло сторонам знайти компроміс чи, принаймні, зробити певний прогрес. За словами Соболєва, засідання було з’ясуванням відносин між політиками, намаганням звинуватити одне одного в розвалі помаранчевої коаліції і нинішній кризі – передає Українська правда.
Нагадаємо, 7 лютого під час «10 хвилин із Прем’єр-міністром» Арсеній Яценюк спробував виправдати свою команду щодо винуватості в політичній кризі й оголосити свої умови продовження роботи чинного уряду.

Коментарi

Коментарiв