Лариса Ніцой: Як не помилитися з вибором політичної сили на виборах?

280
Українська письменниця Лариса Ніцой

Скоро вибори. Як не помилитися з вибором політичної сили?

Усі політичні сили будуть казати, що треба розбудовувати економіку країни. Усі політичні сили мають економічний блок у своїй програмі. І чим відрізняється одна політична сила від іншої? Гуманітарною частиною програми! Усі політичні сили будуть обіцяти зарплати і пенсії, дешевий газ і низький курс долара. Але відрізнятимуться всі політичні сили між собою гуманітарними пропозиціями.

Економіка країни – це заробляння і витрачання грошей.

Якщо політична сила іде на вибори і каже, що їй треба розбудовувати економіку, щоб потратити гроші на українське кіно, українські книжки, українську мову, українську науку (окрім пенсій і зарплат) – оце правильна політична сила, з правильними цінностями і правильною гуманітарною політикою, коли прийде до влади.

Якщо політична сила іде на вибори і каже, що буде розбудовувати економіку, щоб роздати людям зарплати і пенсії і ви нічого не чуєте про українську освіту, українське кіно, українські книжки і українську науку – тікайте подалі від такої політичної сили і таких політиків (рабіновичі, чєрванєнкі і опоблокі) – вони не дбають про майбутнє України. Вони йдуть у владу, щоб заробляти бабло ради бабла, щоб потім тратити це бабло на освіту своїх дітей в інших країнах, лікуватися в інших країнах, користуватися благами інших країн і, відповідно, не вкладати у свою. Не дай боже вляпатися в економічні гасла знову.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв