Путін просить дозволу використовувати ППО на кордоні Білорусі й України

332
Путін хоче, аби йому дозволили використовувати протиповітряну оборону на кордоні з Україною і Білоруссю

Президент Росії Владімір Путін вніс до Державної Думи проект федерального закону, який дозволить РФ використовувати ППО на кордонах Білорусі з ЄС та Україною. Про це повідомляється на сайті Держдуми.

Згідно з документом, Путін просить Держдуму ратифікувати протокол «Про внесення змін і доповнень до Угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації і Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 року».

Протокол було підписано 2 листопада 2016 року в Мінську.

«Його положеннями уточнюється понятійний апарат Угоди, а також вносяться зміни, що стосуються організаційно-штатної структури Збройних Сил Російської Федерації і порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування», – ідеться у повідомленні.

«Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребуватиме додаткових асигнувань федерального бюджету», – стверджує Путін.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв