У ГПУ розповіли, за яких умов пустять Саакашвілі в Україну

324
Саакашвілі зможе потрапити в Україну лише після оформлення візи

Позбавлений українського громадянства колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі може потрапити до України тільки після оформлення візи. Про це заявив заступник Генерального прокурора Євгеній Єнін.

«Пропуск Саакашвілі (наразі особи без громадянства, якщо не підтвердиться інфо про наявність у нього паспортів третіх країн) в Україну можливий лише після оформлення візи», – підкреслив Єнін.

Він також попередив, що особам, які сприятимуть незаконному перетину кордону, загрожує кримінальна відповідальність.

«Будь-які перформанси в оточенні активістів чи нелегальний перетин кордону дають стовідсоткові правові підстави для притягнення його до адмінвідповідальності, а осіб, що сприятимуть такому незаконному перетину кордону – до кримінальної відповідальності (і не кажіть потім, що не попереджали)», – заявив заступник Луценка.

Крім того, він наголосив, що за порушення при оформленні громадянства Саакашвілі, які стали причиною його скасування, мають нести адміністративну чи дисциплінарну відповідальність відповідні чиновники, однак, за його словами, Саакашвілі поставив підпис під цим документом і теж має відповісти.

«Проте за свою «помилку» має відповісти і громадянин Саакашвілі, який поставив хрестик в графі «під судом та слідством в іноземній державі не перебуваю», а абзацем нижче після «попередження про можливість втратити громадянство України у разі подання неправдивих відомостей» поставив підпис», – резюмував представник ГПУ.

Країна "експертів з усіх питань"Реально викликає посмішку, коли цілий кандидат філософських наук "мудрує" в прямому еф…

Опубліковано Eugene Enin 10 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв