Лідери кримських татар зустрілися з представниками РЄ

205
Народний депутат України, голова Меджлісу Рефат Чубаров і нардеп, лідер кримських татар Мустафа Джемілєв зустрілися з головою місії Ради Європи в Україні Жураром Штудманом.

Лідери кримських татар зустрілися з представниками РЄ
«Під час заходу ми висловили вдячність Жерару Штудману і його колегам за проведені у Криму зустрічі з членами Меджлісу кримськотатарського народу, представниками кримськотатарських громадських організацій, мусульманського духовенства, особливо наголосивши на важливості його візиту до політичного в’язня, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який перебуває в СІЗО», – повідомив у своєму Facebook Чубаров.
Нагадаємо, представники місії Ради Європи на чолі зі швейцарським дипломатом Жераром Штудманом перебували в анексованому Криму з 25 по 31 січня цього року, аби оцінити ситуацію щодо дотримання прав людини на території півострова, зокрема йдеться про кримських татар. Нині високопосадовці готують звіт щодо своєї поїздки з рекомендаціями щодо низки важливих галузей, особливий акцент вони обіцяли зробити на дотриманні законодавства владою окупантів. 

Коментарi

Коментарiв