Путіна таким не обдуриш – колишній посол США в Росії різко висміяв заяву Трампа

281
Відомий дипломат розніс Трампа за "подяку" Путіну

Президент США Дональд Трамп подякував російському колезі Владіміру Путіну за вигнання американських дипломатів з Росії, пояснюючи свої слова тим, що подібний крок президента РФ допоможе Вашингтону зекономити бюджетні кошти. Однак, екс-посол США в Росії Майк Макфол піддав «подяку» Трампа Путіну нищівній критиці у своєму Twitter.

Насамперед дипломат порадив Трампу задуматися над скороченням власної команди і заявив, що лідер США не розуміється на дипломатії.

«Наші дипломати, фахівці і військові, які працюють у Росії, забезпечують Вашингтон безцінною інформацією про Росію. Уявіть, що ви хочете знати менше про модернізацію російських військових сил, – саме це Трамп схвалив. Уявіть, що ви хочете знати менше про зовнішньополітичні наміри і плани Росії, – саме до цього і призведе скорочення співробітників посольства США. Уявіть, що ви хочете мати менші способів щодо збору даних про небезпечні транснаціональні хвороби, продукованих Росією, – схоже, цього і хоче Трамп», – підкреслив Макфол.

Крім того, він запевнив, що якщо Трамп і хотів подібними заявами обдурити президента Росії, то йому це не вдалося, оскільки «Путін побачить у цих коментарях ще одну ознаку дурості свого американського колеги».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв