Герой України: Після Євромайдану до влади прийшли дрібні за світоглядом люди

340
На думку Бондарчука, після Майдану у владу прийшли дрібні за світоглядом політики

Нині в Україні панують майстри слова та майстри піару, які прийшли після Януковича і почали роздирати все, що залишилося. Про це заявив очільник  «Укрспецекспорт» у 2005-2010 роках, Герой України, громадський діяч і бізнесмен Сергій Бондарчук.

«Я не знав число людей, які вийдуть на протест, але я знав, що відбудеться Майдан. Я розумів, якщо не буде підписана Асоціація із ЄС у Вільнюсі, то відбудуться якісь події, які стануть переломним моментом для України», – розповів Бондарчук в ефірі ZIK.

За його словами, він прийшов на Майдан 21 листопада 2013 року разом із чинним спікером ВРУ Андрієм Парубієм, однак не вважав себе «барикадним» політиком: «Я ставився із довірою до людей, які брали на себе зобов’язання спілкуватися із громадянами і брали мікрофон до рук. Але, на жаль, так сталося, що тепер у нас в країні панують майстри слова та майстри піару».

Крім того, екс-очільник «Укрспецекспорту» заявив, що чинна влада, як і влада Януковича, намагається сьогодні тиснути на нього.

«Наразі мені інкримінують, що я розкрав кошти «Укрспецекспорту», причому ці події відбувалися 13 років тому. І папери, за якими мене переслідують, були підписані у 2004 році, хоча я прийшов у компанію у 2005 році. Мене звинувачують у тому, що кошти, які потрібно було платити за певні послуги, я перечислив сам собі», – пояснив громадський діяч.

Тим не менше, додав він, сьогодні ситуація при владі дещо відрізняється від того часу, коли до влади прийшов Янукович.

«Тоді, 2010 року, Янукович прийшов на країну – «жирного гуся». Адже держава гарно попрацювала 5 років і заробила достатньо ресурсу, і тому розкрадати було легше, і було що. Натомість після Євромайдану прийшли дрібні за своїм світоглядом люди, і почали роздирати все те, що залишилося», – підсумував бізнесмен.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв