Російські військові на Донбасі конфліктують між собою – розвідка

340
Між російськими військовими на Донбасі виникає усе більше конфліктів

На тимчасово окупованих територіях Донбасу спостерігається зростання протиріч та конфліктів між кадровими військовослужбовцями збройних сил Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) першого армійського корпусу командири ланки «рота – взвод» обурені поведінкою «радників». Командири звинувачують їх у розгульному пияцтві та недолугому керівництві, яке призводить до невиправданих втрат особового складу.

Як також підкреслили в ГУР, унаслідок конфлікту декілька невдоволених командирів з числа росіян планують самовільно залишити підрозділи та повернутись до Росії.

Окрім того, повідомляється, що у з’єднаннях і частинах першого армійського корпусу бойовиків (Донецьк) під особистим контролем командира корпусу проводиться заміна командирів підрозділів. Усе задля того, щоб викорінити прояви невдоволення методами управлінської діяльності російського окупаційного командування. Водночас такі кадрові перестановки викликають обурення особового складу.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 12 серпняУ з’єднаннях і части…

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 12 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв