«Вбиває і вбиває людей» – російський журналіст закликав заборонити армію в Росії

294
Відомий опозиціонер закликав заборонити армію в Росії

Російську армію необхідно заборонити, оскільки вона перетворилася в інструмент жорстокості і причиною понад 25 жорстоких воєн вже після 1945 року. Про це заявив опозиційний російський журналіст Аркадій Бабчєнко.

За словами Бабчєнка, усі роди військ РФ встигли відзначитися унікальною жорстокістю, невіглаством і непрофесіоналізмом. Так, морські флоти і десантні війська із символів захисту перетворилися у символи «найпаскуднішої, найзрадницької війни»,

«Наші красені лінкори і точені винищувачі після України та Сирії не викликають більше нічого, крім огиди. Наші танки асоціюються тільки зі знищенням міст у колись близькій країні. Наша синява і блакитні берети нагадують тільки про зраду оточеного противника в Іловайську, коли пообіцяли вихід і розстріляли колону, яка повірила «слову офіцера», – підкреслив опозиціонер.

«Про дружин, які відмовляють від своїх «іхтамнєтов» за квартиру і гроші. Про десантників-гопників, що пробивають голови журналістам, коли вони знімають, як ті, як пси, ховають своїх же товаришів по службі під номерками в безіменних ямах», – додав журналіст.

Крім того, він зауважив, що «Іскандери» асоціюються тепер лише з пропагандою, «із ідіотією і шизофренією, з ублюдочною хунвейбінами, битих рідкісних противників війни, з безіменним найманим гарматним м’ясом у ПВК Вагнера, з холодною війною і разчавленими помідорами».

«Наша піхота, автомат Калашникова і комплект «Ратник» асоціюються тепер тільки з хворим на всю голову ублюдком Мильчаковим, який позує на тлі трупів і став символом вторгнення на Донбас. Усі наші паради асоціюються тепер тільки з захопленням, вбивствами, окупацією, зрадою, війною, трупами, трупами, трупами. Немає більше жодної окремої від політики армії. Немає більше жодної еліти військ. Немає більше жодної гордості. Немає більше ніяких збройних сил, які, в гіпотетичній Росії майбутнього, коли ми, типу, прийдемо до влади, будуть служити добру і справедливості», – зазначив публіцист.

Також він нагадав, що після 1945 року Росія влізла як мінімум у тридцять п’ять воєн і конфліктів, і всі вони були загарбницькими та агресивними.

«Жоден із них – жоден! – Не був визвольним або оборонним. І по-іншому тут ніколи і не було. І ніколи і не буде. Так ось – у прекрасній Росії майбутнього армія повинна бути заборонена до хрону собачого. Років так на сто. Як мінімум. Як у Японії. Тому що ця країна все лізе й лізе за свій сраний порєбрік. Усе вбиває і вбиває людей. Все нападає і нападає. Все відправляє свої авіаносці і штурмовики в Сирію, своїх десантників в Україну, свої танки в Грузію», – підсумував Бабчєнко.

Наткнулся у Бориса Акунина на статью "Какой должна быть армия в прекрасной России будущего". И там жаркое обсуждение. Ка…

Опубліковано Аркадієм Бабченком 11 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв