Пранкери подзвонили Саакашвілі: той пообіцяв «мочити» Порошенка і олігархів

423
Відомі російські пранкери розіграли Саакашвілі

Відомі російські пранкери Вован (Володимир Кузнецов) і Лексус (Олексій Столяров)поговорили з колишнім очільником Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі, представившись заступником глави Адміністрації Президента Петра Порошенка. Повне відео розмови опублікував путінський ресурс «Вести», передає 24.

У розмові нібито заступник очільника АП запевняє, якщо Саакашвілі не перестане робити гучні заяви та тиснути на своїх друзів, у тому числі на європейських і американських партнерів, то українська влада почне переслідувати та забере громадянство у соратників колишнього грузинського президенту, насамперед у Марії Гайдар.

«Та нехай позбавляють. Яка проблема? Нехай переслідують кого хочуть. Я буду їх «мочити» всюди, всередині України. І олігарха, і шефа Вашого (Порошенка – ред.). Я нехай він, я його не боюсь, чекає на мене в Україні», – відповів Саакашвілі.

Також він додав, що є «набагато вагомішим лідером в Україні, аніж вони собі це уявляють»: «Тому, думаю, що їм мало не покажеться. Нехай вони пред’являють, що хочуть. Настане час, коли я їм буду пред’являти ультиматуми. Незабаром».

За його словами, Україна є його будинком і відсиджуватися і спокійно сидіти він не збирається, тому хоче повернутися сюди.

«Якщо мене не пускають до України, тоді я буду робити все, тому що тут відсиджуватися та спокійно сидіти я не збираюся. Якщо перешкоди мені будуть робити – це вже не їхнє собаче діло, бо я буду робити все за повною програму. Це він ще не знає, з ким мав справу. Я йому тут написав, до речі: ти, кажу, напевно, забув, хто я такий?! У мене багато енергії, багато зв’язків, велике ім’я. Все це я буду використовувати для конкретної, визначеної мети проти цих олігархічних типажів», – підкреслив політик і припустив, що до тиску до нього має безпосереднє відношення «сірий кардинал» Порошенка – Ігор Кононенко.

Від імені якого саме заступника голови АПУ пранкери спілкувалися з екс-президентом Грузії, не повідомляється та під час розмови його ім’я не згадується.

До слова, пранкери телефонували, коли Саакашвілі перебував в Угорщині.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв