Путін хоче всю Україну – Жебрівський зробив несподіваний прогноз

554
Жебрівський запевняє - метою Путіна є захоплення усієї України

Перед запланованими на березень 2018 року виборами президента РФ Кремль намагатиметься загострити ситуацію в Україні, зокрема, на окупованому Донбасі. Такий прогноз зробив очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в інтерв’ю Укрінформу.

За словами чиновника, усім і так очевидно, що президент Росії Владімір Путін не збирається відпускати Україну через людський ресурс.

«Йому не потрібна ні частина Донбасу або Луганщини, ні весь Донбас. Путін хоче всю Україну. Я довго аналізував і думав – навіщо Путіну і Росії Україна? Землі у них більше, ніж достатньо. Там порядок не можуть навести. І проаналізувавши, зокрема й історичні аспекти, я усвідомив для себе – російська імперія неможлива без людського ресурсу України», – підкреслив Жебрівський.

Він також додав, що без підживлення людським інтелектуальним ресурсом з України російська імперія загине, і саме тому вся ця боротьба і йде.

На переконання посадовця, у Росії немає сил для широкомасштабного наступу, проте вдарити вони можуть.

«Повністю захопити Україну неможливо, проте тримати як кровоточиву рану – так. Саме тому і відбуваються ці постійні обстріли, диверсії ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Крім того, у Путіна в березні наступного року вибори, і йому потрібно показати, що він переживає за «донбаський» народ. Тому можливі чергові загострення на Донбасі. Путін буде лізти до тих пір, поки не отримає по зубах», – підсумував політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв