Тюрма суворого режиму? – в мережі показали харчування українських бійців

381
Журналіст показав, як годують українських бійців

Каша з мухами, сосиска замість м’яса, хліб незрозуміло з якими мікроорганізмами: в’язниця строгого режиму? Ні, це військова частина. Відомий журналіст Роман Бочкала показав, чим харчуються воїни у навчальному центрі «Десна».

«Скільки вже сказано, написано, звільнено. І ловили вже на цьому, і провадження кримінальні заводили, і судили, здається – нічого не діє. Приїжджає комісія – все добре. День, два і знову годують половою», – підкреслив Бочкала.

За його словами, отримавши ці знімки й інформацію, він зв’язався з помічником Міністра оборони України.

«Одразу в дивізії прилетіла пиз@юлина. Хлопці дзвонять дякують. Кажуть порції збільшилися. З’явилися відповідні до норм продукти. Чи надовго? І питання тут не тільки до керівництва Десни, а й до компаній, які забезпечують харчування», – зауважив журналіст.

Крім того, він заявив, що волонтерів, які входили до тендерного комітету, намагалися усунути.

«Якесь замкнуте коло. А що у вас на обід, панове генерали? Приємного апетиту. Це ж, напевно, не тільки в Десні такий жах. Невже так важко налаштувати гідне харчування? Це ж не ракету в космос запустити. Ви ж не худобу годуєте, а людей! Ще гідних людей. Не злодіїв, а воїнів», – наголосив Бочкала.

Також він додав, що у тиловій Десні, куди багато хто з бійців потрапляє на перепідготовку, під час якої можуть трохи відпочити від фронту, змушені переходити режим «голодний пайок». Рятуються за свій рахунок.

«На території військового містечка багато гастрономів і кафе. А держава тим часом виділяє цілком достатні кошти. Просто треба ефективно їх використовувати. І головне – не красти. Почну це питання на найближчому засіданні РОК НАБУ. І ще одне. Ми ж прагнемо до стандартів Північноатлантичного альянсу? Але НАТО це не тільки красива форма і новітнє озброєння. Це гідне ставлення до військовослужбовців. Давайте з цього починати», – підсумував блоґер.

Каша з мухами, сосіска замість м'яса, хліб не зрозуміло з якими мікроорганізмами… Тюрьма суворого режиму? Ні, військов…

Опубліковано Романом Бочкалою 12 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв