Експерт спрогнозував долю санкцій проти Росії

226
Співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков спрогнозував долю санкцій Європейського Союзу проти Росії.

Експерт спрогнозував долю санкцій проти Росії
Нагадаємо, Європейський Союз продовжив чинність санкцій проти Російської Федерації до липня поточного року. На думку Пашкова, їх буде продовжено до завершення року, якщо ситуація на Донбасі залишиться такою ж, як і нині. Він наголосив, що керівництво ЄС активно обговорює це питання, проте про скасування чи пом’якшення обмежень проти РФ не йдеться.
«Ситуація на сході України не дає підстав для оптимізму. Росія не виконала жоден із пунктів Мінських домовленостей, починаючи з припинення вогню і завершуючи обміном полонених. Тобто обставини грають не на користь російській владі, тому ми маємо всі підстави вимагати продовження санкцій у відповідь на політику Кремля», – наголосив Пашков.
Раніше експерт висловив думку, що Росія готова до продовження чинності санкцій, оскільки не має наміру змінювати своєї позиції. Крім того, Кремль користується загостренням проблем у європейських державах, зокрема йдеться про міграційну кризу й конфлікт із «Ісламською державою».

Коментарi

Коментарiв