Перезавантаження «нормандського формату» допоможе припинити війну – експерт

204
Експерт переконаний - перезавантаження "нормандського формату" допоможе припинити війну

Перезавантаження «нормандського» формату» допоможе припинити війну на Донбасі і змусить Кремль сісти за стіл переговорів в якості сторони конфлікту. Для цього Україні потрібно лише юридично визнати факт збройної агресії з боку РФ. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов.

На думку Жданова, найбільш оптимальною лінією буде визнання міжнародного військового конфлікту.

«Це не говорить про те, що ми завтра підемо в атаку або почнемо зараз активні бойові дії. Юридичне визнання змінює формат переговорів (по Донбасу), при цьому «Мінськ» закривається взагалі», – підкреслив експерт в ефірі Обозреватель.LIVE

«Змінюється« нормандський формат» – виходять два миротворця – Франція і Німеччина, Росія – відповідач, а Україна – постраждала сторона. Ось формат переговорів в подальшому», – переконаний фахівець.

За його словами, у переговорний процес потрібно включити Велику Британію – Лондон висловлює великий інтерес до цього питання. Також, стверджує Жданов, в оновленому «нормандському» форматі знайдеться місце і для Польщі.

«Польща фактично – це рупор Сполучених Штатів в Східній Європі. Присутність Польщі там було б корисним. Велика Британія знає, як розмовляти з РФ, досвід у них величезний ще з 1918 року», – зауважив аналітик.

Він також запевнив – такий поворот подій поставив би Москву на місце. «І Росія нікуди б не поділася – вона б сіла за стіл переговорів бо йти однією проти всього світу досить важко».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв