США почали вбивати режим Путіна, і це вигідно Україні – аналітик

345
На думку експерта, санкції США стануть серйозним ударом для режиму Путіна

Нові санкції США проти Росії запроваджено таким чином, щоб знизити вплив Кремля на європейські еліти, унеможливити технологічний розвиток країни, а також прискорити падіння режиму президента РФ Владіміра Путіна. Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович

«Санкції накладено так, щоб почався зворотний відлік режиму Путіна. Ці санкції спрямовано не на те, щоб показати Росії, що її дії неприйнятні, що потрібно повертатися до клубу цивілізованих держав, а саме спрямовані прямо на те, щоб знести встановлений режим Путіна . Це не попередження, а наступ з боку Сполучених Штатів – це дуже хороша звістка для нас. Вони валять путінський режим і його вплив на Європу», – спрогнозував аналітик в інтерв’ю Апострофу.

Він також запевнив – другою метою є нівелювати вплив Росії на Європу і її політичну еліту, яка з 70-х років корумпувалась Кремлем.

За словами Арестовича, це велика проблема, яка зав’язана на нафтогазовий ринок Європи.

«Американці б’ють по ним цими санкціями, щоб обрушити основне джерело доходу путінського режиму – поставки енергоносіїв в Європу. Друга мета санкцій – зламати вічний механізм корупції європейських економічних і політичних лідерів, пов’язаний з угодами з Росією. Це удар по сформованому порядку в Європі. Це важливе геополітичне рішення», – зауважив експерт.

Водночас, додав він, у Росії достатній запас міцності, щоб досить довго існувати під санкціями: «Запас міцності у Росії набагато більше, ніж ми звикли собі складати. Санкції не вбивають російський холодильник прямо зараз, хоча в значній мірі вже вбивають, а спрямовані на те, щоб через 10 років Росія назавжди програла цивілізаційну гонку з Заходом».

«Цими санкціями путінський режим почали бити і душити. Вони працюють таким чином, що подальше існування путінського режиму стає невигідним самій Росії – це головне. Санкції – це така стамеска, яка відокремлює путінський режим від Росії. Таким чином Захід говорить: «Росія – гут , а путінський режим – не гут». Доки самі росіяни не зрозуміють, що існування путінського режиму вбиває їх цивілізаційну перспективу», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв