Війни в Україні могло не бути – боєць АТО дорікнув Європі за байдужість

398
Відомий боєць АТО переконаний - війни могло не бути, якби не байдужість Європи

Європа так і не засвоїла уроків двох світових воєн, які в 20 столітті відбулися унаслідок байдужості світової спільноти до небезпечних дій країн-агресорів. Старий світ і сьогодні допускає ті ж помилки, дозволяючи Росії нападати на своїх сусідів. Про це заявив боєць АТО, командир «Грузинського національного легіону» Мамука Мамулашвілі.

За словами військового, коли 2008 року РФ напала на Грузію, Захід повинен був негайно відреагувати і ввести жорсткі санкції проти Москви.

«Нещодавно були прийняті санкції проти Росії. Такі ж санкції потрібно було застосувати і при грузинсько-російському конфлікті», – підкреслив Мамулашвілі в ефірі Обозреватель.LIVE

«При вторгненні в суверенну державу все цивілізоване суспільство має реагувати. Як ми на собі відчули Першу світову війну, Другу світову… Всі вони походили з індиферентності багатьох країн до подій», – переконаний боєць АТО, додавши, що і нині Європа не навчилася на цих уроках і сьогодні допускає ті ж самі помилки.

Він також нагадав, що у драматичні для грузинського народу дні солідарність з ним висловили США і країни, що випробували на собі агресію Кремля – Україна, Польща, Естонія, Литва, Латвія.

«Однак цього було недостатньо. Не були введені санкції, не було відповідної реакції з боку світової спільноти. На жаль, цей конфлікт намагалися просто забути», – підсумував Мамулашвілі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв