Як у Києві можуть співати пісні кремлівської повії Лепса? – музикант

424
Російський музикант не розуміє - як українці можуть співати пісні Лепса?

Лише культура, що ллється з усіх ЗМІ, може поставити українців на правильні рейки. Натомість у центрі Києва люди в караоке співають пісні Григорія Лепса – співака, який виступав на концертах за нагоди «приєднання» Криму. Про це заявив російський музикант, співак, композитор Алексєй Лебединський («Професор Лебединський»).

«Для мене багато з того, що роблять артисти, – це чистої води проституція. Причому проституція в прямому сенсі. Ось якщо дівка займається проституцією, ну так склалося, їй совість дозволяє, вона особливо нічого поганого не робить. Я маю на увазі духовну проституцію», – наголосив музикант у коментарі Апострофу.

На цьому тлі він розповів про один цікавий випадок, який побачив у столиці України: «Ось ми їхали Києвом, проїжджали повз караоке і чуємо: люди співають Лепса. У центрі Києва вони співають Лепса – тієї самої людини, який виступає на святі, присвяченому віджаттю Криму».

«Ось що думають ті українці, які співають Лепса? Це явно продажна фігура, яка весь час поруч із Путіним та яка абсолютно присмокталася до цього режиму. І як ви співаєте пісні цієї повії, яка стоїть поруч з людиною, який послав людей стріляти в ваших хлопців? Ось хочеться мені задати питання: як ви, українці, співаєте Лепса, який вам в чистому вигляді є ворогом, який лиже людині, що на вас напала? Але співають же», – констатував Лебединський.

На його переконання, не можна змусити людей бути розумними і такими, що аналізують.

«Усе це повинно принести одне – культура. Лише загальна культура, яка ллється з усіх засобів масової інформації, з кожної дірки – що таке добре, а що таке погано. Тільки це може поставити суспільство на нормальні рейки. Поки що українська держава намагається всіма силами, навіть заборонами, які виглядають дуже суперечливо, скажімо так, насильно нав’язати якісь речі, які відкидає не надто розвинений мозок багатьох людей», – підсумував співак.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв