НАБУ анонсувало допит Кононенка

233
Прес-служба Національного антикорупційного бюро України повідомила, що народного депутата Ігоря Кононенка допитають після отримання свідчень Айвараса Абромавичуса.

НАБУ анонсувало допит Кононенка
Детективи Національного антикорупційного бюро України допитають Кононенка після того, як обговорять усі деталі справи з міністром економічного розвитку й торгівлі Айварасом Абромавичусом, який і звинуватив нардепа у причетності до корупційних схем і політичному тиску на його відомство. 
Помічник Кононенка Ніна Єфремова в коментарі Українській правді заявила, що нардеп не отримував офіційного виклику на допит від НАБУ, хоча він нібито має намір співпрацювати зі слідством.
Нагадаємо, 3 лютого цього року міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус оголосив про рішення піти у відставку. За його словами, він обурений блокуванням будь-яких реформ його відомства і нав’язуванням кадрових змін, у яких він звинуватив Ігоря Кононенка. Пізніше НАБУ відкрило кримінальне провадження. За словами керівництва Антикорупційного бюро, достатньою підставою для цього стала публічна заява міністра. 

Коментарi

Коментарiв