Чи нападе Росія на Харків: думка фахівця

548
На думку Жданова, з військової зору вторгнення Росії в Україну також неможливе

Сценарій вторгнення в Україну під прапором Росії, зокрема і через Харків, якщо оцінити ситуацію на міжнародній арені, нереалістичний. Навряд чи в Кремлі настільки ошаліле керівництво, аби ухвалити таке рішення, оскільки весь світ встане проти цього. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов.

За словами фахівця, з військової зору вторгнення Росії в Україну також неможливе.

«Москва не має ресурсів для формування ударного угруповання, щоб починати військову операцію, яка триватиме не менше 7-10 днів. Зараз все, що у них є в центрі, стягується на наш кордон, ту ж Смоленську армію перекинули, практично оголивши центр Росії. А все, що базувалося далі Казані, Москва відправила на північно-корейський кордон. З горем навпіл набрали 30-тисячне угруповання», – пояснив Жданов у коментарі 24.

Водночас він відкинув і можливість гібридного сценарію спроби утворення квазіреспублік на кшталт так званих ДНР і ЛНР у Харкові чи Одесі.

«Сценарій квазіреспублік у Харкові чи Одесі теж нереалістичний. Українські спецслужби працюють. 2014 року в Харкові сепаратистське ядро було швидко ліквідовано. Без джерела зараження немає і самої хвороби. На сьогодні підняти заколот і війну, так як це було в Донецьку і Луганську, неможливо і нереально», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв