ІноЗМІ: Трамп – основна надія Путіна на хаос

292
Путін і Трамп мають спільну мету у політиці?

Аби красиво пояснювати, чому в Росії все погано, президент РФ Владімір Путін обрав тактику створення ворогів, і чим сильніші ці вороги, тим легше трактувати, чому Росія ступила на стежку війни, яка вимагає жертв і абсолютної відданості її «великому лідеру». Про це пише російський опозиціонер, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров у статті для авторитетного американського видання The Washington Post.

За словами Каспарова, думка про те, що європейські та американські санкції грають на руку Путіну є міфом.

«Путін не зупиниться, поки його не зупинять, а цього не станеться, поки його зграя не вважатиме, що він замість того, щоб приносити їй користь, став перешкодою для збереження її багатства і могутності. Санкції, які б’ють по закордонним інвестиціям зграї, – чудовий спосіб цього досягти», – підкреслив опозиціонер.

Крім того, він пояснив, чому президентам США і Росії поки не варто «рвати відносини»: «Трамп залишається головною надією Кремля на спричинення хаосу у Вашингтоні і ослаблення позицій Америки за кордоном. Трамп, як і раніше, не в змозі критикувати Путіна, оскільки самолюбство не дає йому визнати, що саме хакерські атаки ворожої іноземної держави посприяли його перемозі на виборах».

«Можливо, програми Трампа і Путіна не збігаються, але, як мінімум, одна спільна мета у них є: зосередити в руках Трампа максимум влади», – резюмував Каспаров.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв