Кравчук зробив дивну заяву щодо причетності Януковича до побиття студентів

448
Леонід Кравчук зізнався, що часто полював із Януковичем

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук розповів, чим конкретно займався президент-утікач Віктор Янукович у ніч на 30 листопада 2013 року, коли «Беркут»  жорстоко побив студентів на Майдані незалежності у Києві.

Кравчук зізнався, що багато разів був на полюванні разом з Януковичем. Про це він заявив в ефірі програми Бацман LIVE.

За словами політика, протягом останнього року Януковича на посаді президента він практично щотижня запрошував його на полювання: «Я не сам ходив, мене запрошували. Щоп’ятниці дзвонила його довірена особа, і мені говорили: «Завтра полювання, Леоніде Макаровичу, і Віктор Федорович вас особисто – підкреслюю! – запрошує».

Також перший президент України розповів, що на полювання до Януковича приходили різні люди – серед них були як українці, так і росіяни. За його словами, останнє спільне полювання було у вечір кривавого розгону «Беркутом» студентів на Майдані Незалежності у Києві в ніч на 30 листопада 2013 року.

«У п’ятницю він прилетів з Європи, де відмовився підписувати документи, а в суботу було полювання… Обстановка була складною, і ми вже знали, що на Майдані збираються студенти. Коли закінчилося полювання, ми пішли вечеряти, співали пісні. Віктор Федорович завжди співав караоке. У нього був хороший голос..», – стверджує Кравчук.

Також він додав, що про побиття студентів на Майдані Януковичу доповіли в його та інших гостей присутності. За його словами, Янукович виглядав здивованим, коли про це почув.

«Пізно ввечері хтось підійшов до нього і покликав його вийти, він вийшов, через деякий час повернувся і сказав: «Там на Майдані дуже серйозні справи, і я повинен негайно туди їхати». Я досі над одним питанням і не знаходжу відповіді: якщо він знав, що на Майдані щось відбувається або починається щось подібне до того, що потім сталося, для чого потрібні були ці слова? Для нас? Не знаю. Тобто я думаю, що не планувався конфлікт такого масштабу і крові, але виконавці не виконали своїх обов’язків», – висловив думку політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв