Після санкцій США Кремль іде ва-банк в Україні – Ар’єв

782
ЗМІ поширили фейк, ніби успішність випробувань ракет КНДР пов'язана із використанням двигунів з українського заводу

Народний депутат України Володимир Ар’єв натякнув, що автором інформаційного вкиду про українські двигуни на північно-корейських ракетах є Росія. Після цього восени очікується ще ціла низка спроб підірвати ситуацію в Україні.

Нагадаємо, напередодні американське видання The New York Times опублікувало статтю, в якій ідеться, що успішність випробувань ракет КНДР пов’язана із використанням двигунів з українського заводу.

Пізніше очільник Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов спростував цю інформацію.

«У спецоперації 2002 року навколо «Кольчуги» та у нинішньому вкиді щодо українських двигунів на північно-корейських ракетах, схоже, автор той самий. Тоді ці звинувачення виявилися пшиком, але мета була досягнута – Захід відвернувся від скомпрометованого Кучми, що і призвело до появи в Києві російської маріонетки Януковича на виборах-2004», – прокоментував новину Володимир Ар’єв.

За його словами, судячи з того, що «лекала спецслужб РФ не змінилися, мета звинувачень по Північній Кореї та сама».

«Однак часи і обставини інші. Нам цієї осені і наступної весни доведеться пройти ще через численну кількість інфовкидів, маніпуляцій, спроб підірвати ситуацію в країні тощо. Після запровадження Америкою нових санкцій, Москва в Україні йде ва-банк і це треба чітко усвідомити», – підкреслив парламентар.

Крім того, він закликав не забувати про те, хто найбільш зацікавлений зірвати поставки американської зброї Україні.

У спецоперації 2002 р. навколо "Кольчуги" та у нинішньому вкиді щодо українських двигунів на північнокорейських ракетах,…

Опубліковано Volodymyr Ariev 14 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв