Президент більше не підтримує ідею дострокових виборів до Верховної Ради

192
Під час телефонної розмови з представником МВФ Крістін Лаґард Президент України Петро Порошенко заявив, що й досі вважає необхідним «перезавантаження» уряду, проте більше не підтримує ідею дострокових парламентських виборів.

Президент більше не підтримує ідею дострокових виборів до Верховної Ради
Порошенко запевнив директора-розпорядника МВФ, що Україна продовжить реалізовувати вже запроваджені реформи та працювати над ухваленням нових змін, незважаючи на складну ситуацію в державі, політичну кризу між коаліцією Верховної Ради й Кабінетом міністрів. Президент наголосив, що не змінив своєї думки щодо необхідності «перезавантаження» уряду, проте, на його думку, дострокові парламентські вибори лише загострять конфлікт – передає Українська правда. 
Нагадаємо, 3 лютого цього року заявив про рішення піти у відставку міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус. Аналогічні заяви зробили і його заступники, проте пізніше відкликали їх. 4 лютого заяви про відставку відкликали й міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, очільник МОЗ Олександр Квіташвілі, міністр інформаційної політики Юрій Стець і міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

Коментарi

Коментарiв