Експерт NYT пояснив свої скандальні слова щодо ракетних технологій України для КНДР

322
Експерт, на словах якого базувалася скандальна стаття щодо України і КНДР, спростував цю інформацію

«Ракетний експерт» Майкл Ілман, на якого у свої статті про нібито українські двигуни у балістичних ракетах КНДР посилалось видання New York Times, заявив, що не говорив у ствердній формі про причетність української влади до постачання ракетних двигунів КНДР.

Нагадаємо, напередодні The New York Times опублікувало статтю, у якій стверджувалось, що успіхи КНДР у випробуванні міжконтинентальної балістичної ракети, яка, ймовірно, може досягти США, стали можливими завдяки придбанню потужних ракетних двигунів на чорному ринку, швидше за все, з українського заводу.

Стаття базувалася на коментарях Майкла Ілмана, який із 1995 по 2001 роки працював у РФ, очолюючи програму, спрямовану на демонтаж застарілих ракет дальнього радіусу дії.

«Дозвольте мені прояснити щодо джерела надходження двигунів для міжконтинентальних балістичних ракет КНДР: «Південне» – одне з кількох можливих джерел. У Росії є й інші потенціали», – написав пізніще Ілман у своєму Twitter.

«Я не вірю, що українська влада сприяла чи знала, якби б двигуни були отримані із України. Навпаки, Україна арештувала корейців у 2012 році!», – додав фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв