НАБУ відкрило кримінальну справу проти міністра інфраструктури

299
У зв’язку з підозрою в незаконному збагаченні Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження проти міністра інфраструктури Андрія Пивоварського й деяких членів його команди.

НАБУ відкрило кримінальну справу проти міністра інфраструктури
Представник Національного антикорупційного бюро повідомив, що високопосадовців із Міністерства інфраструктури України підозрюють у незаконній купівлі активів і подальшій їх передачі третім особам. Відповідно до інформації ТСН, заступник Пивоварського Володимир Омелян підтвердив факт відкриття кримінального провадження проти нього. За його словами, це нібито замовна справа. 
Нагадаємо, 11 грудня минулого року міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що має намір піти у відставку, якщо влада не виконає низку його вимог. Зокрема він закликав підвищити зарплатню працівникам середньої ланки й керівників структурних підрозділів у Міністерстві інфраструктури до 25 тисяч гривень на місяць. За його словами, «без достойної заробітної плати неможливо забезпечити якісну роботу всього апарату чиновників». 4 лютого, після зустрічі Президента Петра Порошенка з представниками країн G-7, Пивоварський відкликав свою заяву про відставку.

Коментарi

Коментарiв