Росія планує домогтися, аби українці стріляли один в одного – експерт

299
Головна мета Путіна - дестабілізувати ситуацію і змусити українців ненавидити одне одного?

Нещодавно «Інформаційний спротив» оприлюднив інформацію про те, що Росія планує здійснити кампанію, яка створить видимість масових утисків російськомовних громадян України. Чи може це бути одним з компонентів великої російської так званої спецоперації «мир за будь-яку ціну» і до чого це може призвести – пояснив військовий експерт Олег Жданов.

Коментуючи цю новину Жданов запевнив, що нині ведеться диверсійна діяльність, мета якої – організувати тривалу кампанію, яка спрацює потім і надовго.

«Наприклад, у Криму є російська програма з будівництва житла для колишніх військовослужбовців. Будуються будинки, і туди переселяють військовослужбовців РФ для постійного проживання», – підкреслив фахівець в інтерв’ю Апострофу.

За його словами, у Кремля навіть немає особливої потреби влаштовувати теракти в Києві, а достатньо поступово формувати точки напруженості.

«При цьому формувати громадську думку на свою користь. Наприклад, тією ж кількістю загиблих. Вони постійно говорять, що там воюють трактористи й шахтарі. Мені в Facebook росіяни пишуть: «Ви самі своїх же і вбиваєте, чому ЗСУ розстрілюють мирне населення, яке взяло в руки зброю і бореться за свої права». Ось так ідея розігнана в Росії. Таке ж можна зробити і тут», – розповів експерт.

Потім, стверджує він,  коли набереться критична маса, їх можна виводити на вулицю: «З’являється якийсь політик з опозиційно-проросійських партій та виводить людей на мітинг. Орг’ядро є, є кістяк, потім купа роззяв, а далі теорія, яку описали ще у 70-ті роки американці – теорія управління масами.

«Пішов мітинг із гаслами: «Росія – наш брат, друг, товариш. Треба миритися, прощати. Який Захід? Навіщо вам ця Америка?», – зауважив Жданов.

На його переконання, імовірність цього сценарію повільно, але впевнено зростає.

«Реалізація такого сценарію призводить до громадянської війни. Чим більший розкол у суспільстві, тим вище ймовірність громадянської війни. Ми почнемо тут стріляти один одного. Тому що керівництво країни все спускає на гальмах і не протистоїть такій інформаційній експансії. Нічого не робиться. Головне завдання керівництва – не розгойдуйте човен, а то Путін нападе. Потім йдуть розпил бюджету і прохання про допомогу: «Дайте грошей – у нас війна», – підсумував аналітик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв