Журналісти переконують, що Путін не повернувся із Сочі і зник

1284
Путін зник, не повернувшись із Сочі?

Президент Росії Владімір Путін уже протягом тижня не з’являється на публіці. Хоча сайт Кремля і публікує звіти різних заходів за участю російського лідера, однак є підозри, що все це записувалося заздалегідь. Зокрема, востаннє господар Кремля з’являвся на публіці 8 серпня – передає телеканал Дождь.

Журналісти підкреслили, що тоді Путін перебував одразу в двох місцях: в окупованій Кремлем грузинській Абхазії, а саме в Піцунді, та в російському Сочі.

У ніч на 9 серпня журналісти всіх ЗМІ, включно з пропагандистськими, полетіли до Москви, натомість лідер Кремля залишився в Сочі. За словами джерела ресурсу, він планував там провести принаймні ще один день.

Уже 9 серпня та наступними днями на сайті Кремля публікувалися повідомлення про зустрічі Путіна з чиновниками різних рівнів, однак журналісти на такі заходи не запрошувалися, а інформаційні агенції писали про них з посиланням на kremlin.ru за 15-20 хвилин після їхньої публікації, хоча зазвичай вони не користуються послугами кремлівських стенографістів і подають такі новини досить оперативно.

До того ж, всі ці звіти публікувалися приблизно в один і той самий час – у інтервалі між 13:50 та 15:20 за Москвою. Також у всіх ЗМІ з’являлися лише світлини, які робив особистий фотограф президента.

Відповідно, видання робить висновок, що зрозуміти, коли насправді записувалися ці заходи, неможливо.

За словами джерел телеканалу, деякі зустрічі відбувалися значно раніше та записувалися заздалегідь, а Путін у день їхньої публікації на сайті Кремля, перебував зовсім у іншому місці.

Згідно з інформацією «Дождя», наступного разу Путін дасть про себе знати лише 16 серпня.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв