Активісти заблокували міністра юстиції у власному кабінеті

200
Активісти заблокували міністра юстиції України Павла Петренка у власному кабінеті, внаслідок чого він не зміг відзвітувати від час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України.

Активісти заблокували міністра юстиції у власному кабінеті
«Ми запросили міністра юстиції, але він на цей момент заблокований активістами в своєму кабінеті, що безумовно є проявом демократії, але ускладнює наше спілкування», – цитує РБК-Україна голову парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгора Соболєва. 
Павло Петренко був повинен відзвітувати про стан реалізації проекту щодо вільного доступу до реєстрів речових прав на нерухоме майно. Крім нього, на засідання був відсутнім міністр економічного розвитку й торгівлі України Айварас Абромавичус, який не прийшов за власним бажанням. За його словами, він «не бачить у цьому необхідності», оскільки не вірить у можливість притягнення корупціонерів до відповідальності.
Нагадаємо, Айварас Абромавичус подав заяву про відставку і наголосив, що, на відміну від своїх колег із міністерства, не має наміру її відкликати. Він зазначив, що остаточно його переконало у правильності такого рішення нав’язування на посаду його заступника керівника компанії «Нафтогаз України».

Коментарi

Коментарiв