Адвокат Савченко розповів, хто насправді зробив із неї «героїню»

956
Російський адвокат Марк Фейгін переконаний - із Савченко штучно зробили "героїню"

Росія підігравала в плані штучної героїзації позафракційної депутатки Надії Савченко після її звільнення з полону. Москва навмисно сприяла створенню політичного образу, який потім можна розвінчати і насміхатися над ним. Про це заявив російський адвокат Марк Фейгін.

За словами Фейгіна, у Кремля іще не було чіткої позиції щодо Савченко після її затримання: «Ніхто не займався Савченко так, щоб заздалегідь її перетворити в героя».

Він також висловив сумнів у тому, що полонянку мали намір впровадити в український політикум, щоб «вона навела той неймовірний шум, який виник у зв’язку з її звільненням, а в подальшому і з її політичним демпінгом».

«Треба мати божественну провіденційну здатність, щоб все це передбачити, розпланувати, зробити. Такого не було. Багато речей складалися по ходу», – запевнив адвокат в ефірі Обозреватель.LIVE

Він додав, що у Кремлі інтерес до персони Савченко виник пізніше: «У якийсь момент зрозумівши, що ступінь уваги до неї, захоплення нею, великі в Україні, вважали за потрібне займатися нею. Для Росії Україна – це стратегія, а не тактика».

«Звичайно, враховували обставини її справи, її характер … Використовували це в подальшому, щоб цей образ розвінчати і, в подальшому, насміхатися. Підігравати почали більшою мірою з моменту її звільнення», – підсумував Фейгін.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв