Робін Гуд без Шервудського лісу – польський політик затролив Саакашвілі

574
Колишній прем'єр-міністр Польщі Лешек Міллер затролив поневіряння Саакашвілі

Колишній прем’єр-міністр Польщі Лешек Міллер прокоментував позбавлення Міхеїла Саакашвілі українського громадянства і подальші «поневіряння» політика Європою.

Колишній прем’єр Польщі обурюється тим, як Саакашвілі з легкістю і без грузинського та українського паспортів «гастролював» Польщею.

«На батьківщині колишньому президенту Грузії висунули звинувачення за розгін протестів, перевищення службових повноважень і розтрату бюджетних коштів. Він оголошений у міжнародний розшук. Однак це анітрохи не завадило йому провести кілька приємних днів у Варшаві», – іронізує Міллер у статті для Se.pl.

За його словами, опальний екс-президент Грузії може здійснювати подібні «вояжі» без наслідків для себе, оскільки Саакашвілі говорить саме те, що хоче чути нинішня влада Польщі.

Так, Саакашвілі називає Путіна «кривавим убивцею», який «вирішив покінчити з Качинським та ідеєю незалежної Польщі»..

«Такі слова важливіші за будь-які паспорти і візи. Хтозна, можливо, за свої заслуги Саакашвілі стане поляком і буде роз’їжджати по світу з польськими документами», – припустив політик.

Крім того, він порівняв Саакашвілі-апатрида із Робін Гудом без Шервудського лісу: «Неважливо, які у Саакашвілі були надії: всі вони канули в Лету. Грузинський президент програв все, що міг програти. А зараз? Він із задоволенням зображає з себе Робін Гуда. Але де ж його Шервудський ліс?».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв