МЗС України створило Департамент протидії загрозам від Росії

268
Прес-служба Міністерства закордонних справ України повідомила про створення Департаменту протидії загрозам із боку Російської Федерації.

МЗС України створило Департамент протидії загрозам від Росії
Представник Міністерства закордонних справ підкреслив, що наказ очільник відомства про створення нової структури датований 8 лютого цього року. Крім того, він зазначив, що для створення Департаменту реорганізували раніше існуюче управління з питань Російської Федерації – інформує Європейська правда. 
«Мета реорганізації – зробити службу мобільнішою і більш практичною. Ми довго готували ці зміни, аби не просто перевісити таблички на кабінетах, а вдосконалити підходи до роботи», – наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму зверненні до колег.
Клімкін наголосив, що не всі зможуть відразу сприйняти запропоновані реформи, проте вони необхідні для вдосконалення дипломатичної служби. Раніше керівництво МЗС України висловило занепокоєння збільшенням кількості порушень прав людини на території окупованого Донбасу й анексованого Кримського півострова.

Коментарi

Коментарiв