Омелян показав фото зруйновного Донбасу і пообіцяв «потужне відновлення інфраструктури»

232
Омелян обіцяє здійснити "потужне відновлення інфраструктури" Донбасу

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відвідав звільнені території Донбасу, які нині перебувають у зруйнованому стані. За підсумками поїздки урядовець анонсував старт потужної програми відновлення інфраструктури Сходу України.

За словами Омеляна, він відвідав Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівку, Часів Яр, Бахмут, Покровськ, Авдіївку, Троїцьке, Попасну, Луганське.

«Проїхали ділянки доріг Е40 Київ – Луганське, Е50 Покровськ – Авдіївка, Н20 Слов’янськ – Костянтинівка, Т-05-04 Костянтинівка – Попасна і ряд місцевих автошляхів чи, вірніше, напрямків», – зазначив міністр.

«Спільно з Прем’єр-міністром і Президентом повинні з наступного року запустити потужну програму відновлення інфраструктури Донбасу: автошляхи, залізниця, авіація. Саме ми можемо переламати тренд: який регіон при владі – та область отримує найбільше фінансування, на рівномірний розвиток усіх регіонів», – написав урядовець.

Так, за його словами, цього року планується силами залізничних військ відбудувати два мости: у Троїцькому і Рубіжному, які були знищені російськими диверсантами.

Доба на Донбасі.Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Часів Яр, Бахмут, Покровськ, Авдіївка, Троїцьке, Попасне, Луга…

Опубліковано Volodymyr Omelyan 17 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв