Донбас висить мертвим вантажем на шиї Кремля – американський публіцист

348
Кремль хоче пошвидше позбавитися від Донбасу?

Кремль опинився у скрутній фінансовій ситуації та шукає можливості, щоб вийти з неї. Відбутися це може за рахунок зменшень витрат на різні галузі, однак влада країни поки не вирішила, як дійти в ситуації, що склалася. Про це розповів американський публіцист, очільник Фонду Литвиненка Олександр Гольдфарб, коментуючи рішення Росії скоротити витрати на оборону 2018 року.

«Санкцій не скасують, грошей немає, платити бюджетникам нічим, на носі вибори, Навальний підтискає, тому російська влада балансує. Їм потрібно більше грошей. Що вони зроблять, буде видно за рік. Можливо, уріжуть пенсії», – спрогнозував публіцист у коментарі виданню Гордон.

«У них дійсно серйозні фінансові проблеми. Той же Донбас у фінансовому плані висить мертвим вантажем на шиї Росії. Проте піти звідти вони поки не можуть. Тому змушені шукати різні варіанти», – пояснив фахівець.

На його думку, влада РФ сподівалася на те, що президентові США Дональдові Трампу вдасться скасувати санкції: «Вона сподівалася, що Трамп скасує санкції, однак він уже не зможе цього зробити. Навіть незважаючи на те, що хоче цього».

Також Гольдфарб зауважив, що російська влада говорить народові те, що він хоче почути.

«Проте що вони робитимуть насправді, поки невідомо. Населенню влада РФ обіцяє скоротити витрати на оборону, а армії розповідає, що виконуватиме фінансові зобов’язання. Тим же сепаратистам на сході України вона обіцяє, що не кине їх. Проте всі ці заяви свідчать лише про одне: ситуація непроста, і влада РФ думає, як їй викрутитися», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв