СБУ: ФСБ планує вбивство державних діячів України

438
ФСБ Росії планує убивства українських політиків?

ФСБ Росії направила в Україну три диверсійних групи для здійснення терактів і вбивств громадських і політичних діячів. Про це повідомив очільник Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак, передає УНІАН.

«ФСБ РФ продовжує направляти на українську землю диверсійні групи для вчинення терористичних актів на нашій території. Головними цілями є стратегічні об’єкти життєзабезпечення, інфраструктури, так само ставиться мета – вбивство окремих суспільно-політичних діячів», – заявив Грицак.

За його словами, ідеться про яскраві особистості, «причому незалежно – з влади чи опозиції, лише вбивство такого діяча принесло очікуваний для них громадський резонанс».

Крім того, очільник СБУ повідомив, що спецслужба запобігла кільком терактам.

«Зокрема, у Харкові 17 липня ми затримали керівника і головного виконавця-організатора такої групи, яку підготувало Головне управління Генштабу ЗС РФ. Вони отримали завдання виконати вбивство кількох громадських та державних діячів України», – додав посадовець.

Водночас він зазначив, що прізвищ назвати не може, оскільки зазначені особи не дали дозвіл на оприлюднення своїх даних.

«Ми маємо оперативну інформацію щодо подальшої ескалації розвідувально-терористичної діяльності російських спецслужб на території нашої держави. Підривна діяльність проявляється у внутрішній дестабілізації, в роботі диверсійних розвідувальних груп, у спробах здійснювати диверсії, терористичні акти», – підсумував Грицак.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв