Активісти показали масштабну династію прокурорів і їхні приголомшливі статки

4123
Активісти показали цілу династію заступника прокурора Львівської області Андрія Голомші

Активісти «Просуду» викрили ще одну династію українських прокурорів – вагомою її «частиною» є заступник прокурора Львівської області Андрій Голомша.

Розслідування оприлюднили на сайті Просуду.

Батько Андрія – Микола Голомша – за свою довгу кар’єру займав багато впливових посад у Генеральній прокуратурі, однак був звільнений відповідно до Закону «Про очищення влади» Генпрокурором Яремою.

Дядько Андрія Голомші та рідний брат Миколи Голомші – Ярослав Голомша в цей час будував кар’єру в МВС та навіть очолював Головне управління МВС у Київській області, проте, він також був люстрований в жовтні 2014 року.

Сестра Андрія Голомші, Мар’яна Голомша, також вирішила будувати кар’єру в прокуратурі та 2016 року зайняла посаду начальника управління прокуратури міста Києва.

Однак це ще не все – двоюрідний брат Андрія Голомші, Микола Голомша-молодший, в липні 2016 року був призначений першим заступником прокурора Тернопільської області.

Крім того, активісти проаналізували декларації Андрія Голомші за 2015 та 2016 роки. Дохід прокурора за цей час становить 484 тисяч гривень, а дохід його дружини – 195 тисяч гривень.

Мешкає прокурорська родина у будинку в с. Солонка на околицях Львова. Власником цього маєтку на 264 метрів квадратних є тесть прокурора – Роман Мартинишин. А тому прокурор разом із дружиною та донькою з 2013 року мають тільки право користування ним.

До того ж, із 2012 року Андрій Голомша має право користування службовою квартирою у Львові.

Не менш цікавою є і декларація сестри прокурора. Відповідно до неї, 2010 року матір прокурора стала власницею квартири в Києві на 268 метрів квадратних. Вказана в декларації вартість, у яку обійшлося Мирославі Йосипівні це помешкання, – 553 тисячі гривень. Відповідно до інформації активістів, ця квартира розташована за адресою вул. Володимирська, 49А. Подібне житло в цьому будинку коштує щонайменше 1,8 мільйони доларів.

У декларації також вказано, що батько прокурора, перший екс-заступник Генпрокурора Махніцького, Микола Ярославович Голомша має на рахунках у банку 5,2 мільйони гривень.

«Звідки такі гроші в людини, яка все життя пропрацювала у прокуратурі, – невідомо», – підкреслили активісти.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв